“Нам репетувати не треба”: Данілов заявив, що Україна розуміє плани та наміри РФ – Київ Інфо

“Нам репетувати не треба”: Данілов заявив, що Україна розуміє плани та наміри РФ

Секретар РНБО зазначив, що українська влада діє виважено та намагається стримати паніку.

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що Росія намагається розхитати внутрішню ситуацію в Україні, і їй це успішно вдається. Водночас влада намагається заспокоїти громадян.

Про це Данілов повідомив в інтерв’ю BBC Україна.

За словами секретаря РНБО, Україна спостерігала за нарощенням військ РФ постійно й публікації західних та американських ЗМІ не стали несподіванкою.

“Річ у тім, що може для когось це буде дивним, але ми спостерігаємо за цією ситуацією доволі давно. Ми розуміємо плани і наміри РФ, нам репетувати тут не треба. Нам треба спокій, виваженість, кожен має займатися своєю справою, чим ми і займаємось”, – пояснив Данілов.

За його словами, завданням РФ є розхитування внутрішньої ситуації в нашій країні. Сьогодні росіяни успішно цим займаються. 

“Наше завдання – в спокійній виваженій обстановці робити свою справу. Що ми і робимо. Чи готові ми до їхніх активних дій? Так, готові. Чи будуть вони їх проводити? Нам невідомо, але підготовка у нас до цього іде і тут не треба робити якісь наголоси. Ми це розуміємо, ми це усвідомлюємо. Ми в цьому процесі перебуваємо після першого вторгнення, яке відбулося у 2014 році, – із захопленням наших територій, із захопленням Криму, на що не відреагували США, Велика Британія, як гаранти Будапештського меморандуму. Потім розпочалася війна на території Луганської та Донецької областей. Зараз ця війна у нас триває, вона триває вже восьмий рік. І якщо це для політиків, які перебувають у Вашингтоні та інших країнах, новина, то для нас це сьогодення”, – зазначив Данілов.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com