Нардеп від “Слуги народу” веде бізнес із росіянами, а його син фотографується на фоні Кремля – Київ.Info

Нардеп від “Слуги народу” веде бізнес із росіянами, а його син фотографується на фоні Кремля

Фірми, пов’язані з головою бюджетного комітету Верховної Ради України, народним депутатом фракції “Слуга народу” Юрієм Арістовим, ведуть бізнес із фірмами з Росії.

Про це повідомив у Фейсбуці член української делегації в ТКГ Денис Казанський.

Він нагадав, що 21-річний син голови бюджетного комітету, народного депутата фракції “Слуга народу” Юрія Арістова – Артем – хвалиться своїми візитами до Москви, публікуючи фотографії на тлі Кремля в соцмережах.

“Не кажу вже про моральну сторону питання, але мені от цікаво, а вони не бояться, що юнака просто в один день оголосять українським шпигуном і закриють років на 10, щоб потім тиснути на високопоставленого політика? Мабуть, не бояться. І пояснюється це дуже просто”, – пише Казанський.

А саме, за його словами, пояснюється це тим, що “слуга народу” Арістов веде бізнес із росіянами, що можна простежити навіть у відкритих джерелах.

“Наприклад, на його дружину Марину Арістову оформлена компанія “Ейфель Сервіс”, директор якої Катерина Кіссе одночасно є директором у ТОВ “Фруті де Маре” росіянки Наталії Янтовської.

А в іншій компанії у тієї ж Янтовської директором працює Ганна Киричевська, яка також працює у фірмі Арістова ТОВ “Атлантік-Юмма”.

Звідси виникають цілком закономірні запитання – наскільки тісні зв’язки голови бюджетного комітету з країною-агресором, і як вони впливають на його політичну діяльність у Верховній Раді?” – запитує Казанський.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com