ОГП щодо Порошенка: Вирішується питання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою - Київ.Info

ОГП щодо Порошенка: Вирішується питання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

Експрезидент підозрюється у злочинному наказі, яким схилив голову Служби зовнішньої розвідки Семочка до перевищення ним повноважень

Офіс генерального прокурора у приміщенні Державного бюро розслідувань повідомив про підозру народному депутатові України, колишньому президенту України Петру Порошенку. За цим фактом події вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу, передає пресслужба ОГП.

Згідно з повідомленням, наразі Офіс генпрокурора вирішує питання щодо обрання відносно підозрюваного, Петра Порошенка, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, за фактом того, що “нардеп, будучи президентом України, у 2018 році шляхом видання явно злочинного наказу схилив військову службову особу – голову Служби зовнішньої розвідки України до перевищення ним влади та службових повноважень, тобто умисного вчинення дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, вчиненого в умовах особливого періоду”.

Злочинні дії передбачаються ч.4 ст.27 (Види співучасників – підбурювачем є особа, яка умовлянням, підкупом, погрозою, примусом або іншим чином схилила іншого співучасника до вчинення злочину),  ч.4 ст.41 (Виконання наказу або розпорядження) та  ч.4 ст.426-1 (Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану) КК України.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com