Поліція викрила масштабні "каруселі" з підкупу виборців - Київ.Info

Поліція викрила масштабні “каруселі” з підкупу виборців

Слідчі проводять розслідування у справах про підкуп виборців.

У Києві, Одеській, Запорізькій, Миколаївській та Київській областях поліція викрила «сітки» підкупу виборців.

Про це заявив голова Нацполіції Ігор Клименко.

Київська область

Копи затримали громадян, які звозили людей з Луганщини голосувати за конкретного кандидата у село Гатне Київської області. Людям обіцяли 500 гривень.

Відкрито справу за статтею про підкуп виборців.

Миколаївська область

Мешканці Миколаєва організували «сітку» підкупу виборців для голосування у в Бучанський район у Борщагівську сільську раду.

«Цю «делегацію» зібрали на Миколаївщині. Після проведення інструктажу даних осіб доставили до столиці, а потім – будь-яким транспортом, включаючи таксі, підвозили до місця голосування. Заявники підтвердили, що отримали 2000 гривень за голосування», – пояснив Клименко.

У фальсифікаціях, за підрахунками правоохоронців, взяли участь близько 80 мешканців Миколаєва.

Київ

До Києва підвезли двома автобусами 132 мешканці Житомирської області для голосування у ДВК Святошинського району. Організатором «сітки» виявилась 43-річна житомирянка, її затримали за статтею про підкуп виборців.

Крім того, один з офіційних спостерігачів кандидата у мери Києва пропонував гроші за голос. З собою він мав складений список з відповідними «виборцями». Його затримали.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com