Порошенко застеріг "зелену владу" від ігор з вогнем - Київ.Info

Порошенко застеріг “зелену владу” від ігор з вогнем

П’ятий президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко в своєму новому відеоролику нагадав президенту Володимиру Зеленському та його команді про двох червоних лініях, які не можна навіть намагатися переступити.

За словами Порошенка, майже за 2 роки, як біля керма країни «нові обличчя» все вже звикли до того, що час від часу Зеленському та його оточенню потрібно нагадувати про те, що є в Україні теми, які не потрібно навіть піднімати для обговорення. Є червоні лінії, порушення яких може привести до плачевних наслідків.

Петро Порошенко підкреслив, перше застереження – не потрібно навіть починати дражнити українське суспільство розмовами про вибори на території ОРДЛО. Всім вже прекрасно зрозуміло, що в цьому році вони не можуть відбутися, тому що вони не будуть відповідати європейським нормам і законам України. Друге застереження – не потрібно навіть думати про те, щоб знову сісти на «газову голку» «Газпрому» і відновити прямі поставки газу з Москви в Україну. Енергетична залежність від Росії – це найбільша помилка, яку тільки може допустити влада, тим більше в той час, коли «Північний потік-2» реально заморозити назавжди і припинити його реалізацію.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com