Рабінович: Або Гонтареву і Рожкову прибирають з НБУ до 1 грудня, або ми починаємо «банківський Майдан»! | Київ.Info

Рабінович: Або Гонтареву і Рожкову прибирають з НБУ до 1 грудня, або ми починаємо «банківський Майдан»!

Політрада партії «За життя» прийняла рішення, що якщо уряд і президент до 1 грудня не звільнять з Національного банку України його голову Валерію Гонтареву і її заступника Катерину Рожкову, то ця політична сила розгорне в Києві «банківський Майдан». Про це заявив народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

«Ми з активом нашої партії домовилися, що з усієї України будуть з’їжджатися ті, хто постраждав від незаконних дій НБУ. Наприклад, сьогодні під будівлю Національного банку приїдуть сто чоловік, завтра – двісті, і їх кількість буде зростати до тих пір, поки Гонтарева і Рожкова не покинуть свої пости –  і не відповідатимуть перед законом за руйнування фінансово-банківської системи і вбивство гривні. Тим більше, що Гонтарева займає пост, фактично порушуючи закон, перебуваючи спочатку в оплачуваній, а тепер уже неоплачуваній відпустці довше покладеного терміну», – пояснив Рабінович.

За його словами, в разі невиконання умов партії «За життя», мобілізувати людей для «банківського Майдану» не складе труднощів: охочих буде досить, так як від дій Гонтаревої і Рожкової постраждали мільйони українців.

«Гонтарєва на очах всієї країни нахабно зневажає закони – і при цьому ще цинічно виставляє фотографії з теплих островів… Це при тому, що мільйони українців постраждали від їх вбивчої для економіки і фінансової системи політики, від їх корупції і казнокрадства. Їм не просто не місце в НБУ, вони повинні понести кримінальну відповідальність!» – переконаний політик.

Він також пояснив, чому для порятунку економіки країни треба в першу чергу навести порядок саме в ситуації з Нацбанком, а потім вже розглядати інші законодавчі ініціативи.

«На наших очах долар «підтягнули» до 28 гривень. Сьогодні ще один банк закрили. Все, чого б ми не досягли в економіці, буде «з’їдатись», згоряти в топці, якщо ми не впораємося з ситуацією в НБУ, з кошмаром на банківському ринку – і ніякі нововведення в законодавстві про вибори нам вже не допоможуть», – констатував народний депутат.

При цьому він нагадав, що партія «За життя» вже провела серію акцій під Національним банком, які увінчалися успіхом – вимоги протестуючих були виконані. А значить, на думку парламентарія, і на цей раз є всі передумови до того, що питання Гонтаревої і Рожкової буде вирішене з урахуванням вимог людей, які постраждали від їх дій.

«Раніше своїми акціями під НБУ ми вже домоглися виплат 3,5 млрд з Фонду гарантування вкладів – і якби не партія «За життя», то Рожкова була б вже новим главою НБУ. Цей наш новий протест однозначно приверне багатьох вкладників, що постраждали від рук керівництва НБУ. Якщо до кінця місяця, відповідно до закону, вимогу людей і в ім’я справедливого курсу гривні Гонтарева не звільниться, якщо не приберуть Рожкову, якщо обидві вони не отримають кримінального покарання за корупцію, то партія «За життя» підійде дуже відповідально – і організовує серйозну акцію під будівлею НБУ та будинками керівництва НБУ. Ми туди і утеплені намети привеземо, і тисячі людей наведемо… Ми їм спокійно піти від відповідальності не дамо», – пообіцяв Вадим Рабинович.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook