Рабінович: У Раді твориться беззаконня, а позбавлена всіх прав опозиція може тільки дивитися на це | Київ.Info

Рабінович: У Раді твориться беззаконня, а позбавлена всіх прав опозиція може тільки дивитися на це

Опозиція у Верховній Раді зараз не має ніяких важелів впливу – вони не очолюють комітети, їх закони навіть не виносяться на голосування. І тому опозиційному депутату в парламенті фактично нічого робити. Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Парламент прекрасно розуміє, що будь-яка перемога опозиції – це поразка влади. Ще раз повторюю: при диктаторі Януковичі у опозиції було 13 комітетів в парламенті, а сьогодні ця ж опозиція, яка прийшла до влади, дала нуль комітетів. Як таке може в світі бути? Що це за парламент такий? Що там може зробити опозиція ця? Я ходжу туди, щось пояснюю людям, а більше там нічого робити. Закони мої не приймаються, голосувати нам не дають. Комітету жодного немає. Просто для меблів сидять там депутати. І отримують гроші. Я взагалі намагаюся менше з ними спілкуватися. Я б частіше був у Раді, якби можна було повернути крісло спиною до президії. Щоб сидіти до них спиною, тому що я їх і весь цей бєспрєдєл вже бачити не можу. Тому що я втомився таку маячню слухати – міністрів зробити депутатами! Ми ж тільки від цього пішли, ви ж кричали все, що ви будуєте демократію. Це абсурд якийсь!» – обурився політик.

Він пояснив, що спікер Ради Андрій Парубій підтримує законопроект, який передбачає поєднання посад міністра і народного депутата, а значить – схвалює те, що нечисті на руку чиновники в органах виконавчої влади готують собі «запасні аеродроми» у вигляді депутатської недоторканності.

«Я вважаю, що у Парубія сильне осіннє загострення, тому що таку маячню божевільного нормальна людина підтримати не може. Це повне порушення Конституції, за якою у нас розділені гілки влади. Це підготовка «запасних аеродромів» для злодіїв, тому що їх не можна буде арештовувати. Те, що зараз запропонував Парубій – це повна зміна державного ладу і Основного закону. Здоровий людина цього не міг запропонувати. Запропонуйте тоді законопроект, щоб ви довічно сиділи в кріслах і правили країною. Не може людина, яка є главою Верховної Ради парламентсько-президентської республіки, запропонувати таке нахабне порушення Конституції. Це обурливо! Нехай тоді і судді будуть депутатами. Прокурори! Сядуть, оголосять себе недоторканними, і сидять», – заявив Вадим Рабінович.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook