Рабінович: Закон про ЖКГ – це ще один спосіб обікрасти громадян | Київ.Info

Рабінович: Закон про ЖКГ – це ще один спосіб обікрасти громадян

Новий закон про ЖКГ призведе до зубожіння українців. Про це заявив народний депутат і лідер політичної партії «За життя» в прямому ефірі телеканалу NewsOne, коментуючи проголосований в парламенті новий варіант закону про житлово-комунальне господарство.

«Нова коаліція у Верховній Раді – БПП,«Народний фронт» і «Опозиційний блок» – проголосувала за зміни в сфері ЖКГ, які приведуть до таких же вбивчих наслідків, як і «медреформа». Над нами послідовно і наполегливо ставлять експерименти з виживання. І мені страшно, що за таке голосує політична сила, яка йшла на вибори під прапором опозиційності, а тепер добиває українців разом з провладними фракціями. Це ганьба, вони не мають права називатися «Опозиційним блоком», – обурений парламентар.

Політик наводить по пунктам скандальні питання в новому законі, за які лідер партії «За життя» закликав не голосувати.

«Тепер багатоквартирний будинок як єдине ціле повністю відповідальний перед фірмою, що надає послуги ЖКГ. Один з мешканців не заплатив – інші зобов’язані компенсувати фірмі збиток. Тобто скинутися за нього. Мало того, повертається абонплата, а також вводиться плата за обслуговування, про які ще недавно ламали багато копій і обіцяли не вводити, скасувати», – продовжує народний депутат.

За його словами, головний мінус закону про житлово-комунальні послуги – це повернення пені.

«Виходячи з положень нового закону по ЖКГ, мешканцеві, який хоча б на день затримав проплату по послугах, нараховується штрафна пеня. Вона росте кожен день і може досягти 100% від вартості всіх послуг. А як бути людям, яким затримують зарплати, пенсії, не платять стипендії? А що робити пенсіонерам, коли «добавку» від держави вже за день-два з’їдять інфляція і зростання цін»? – задає питання нардеп.

Також, проголосувавши, депутати передали вам у власність всю сантехніку, труби, установки, котли, ремонт яких повністю ви повинні оплачувати самостійно за тарифом фірми, що надає послуги ЖКГ.

«А як же бути з тими грошима, які ми роками платили на оновлення всього цього, державі платили? А воно нам тепер все пробачила? І за все це влада штрафуватиме вас «всього лише» на 100%. Ось таке «робінгудство» держави по відношенню до своїх громадян. По-моєму, до нас повинні приїжджати чиновники з Північної Кореї, щоб переймати у наших можновладців досвід по обкраданню власних громадян і закручуванню гайок. Люди, відкрийте очі. Те, що вони витворяють – це нахабне згвалтування цілої країни – а ми дивимося на це і терпимо», – заявив Вадим Рабінович.

На думку лідера партії «За життя», «народ України, звичайно, терплячий і добрий, але тут може і« терпець урватіся» – влада послідовно знищує народ, нахабно називаючи це «реформами ». Робить це з пенсіями, зі здоров’ям українців, з освітою, а ось тепер і з житлом».

«Таку владу треба міняти, поки вони остаточно не знищили не тільки економіку країни, а й взагалі її громадян. І соромно, що брехлива і лицемірна сила, що називала себе опозицією, зрадила інтереси виборців, всіх нас, пішовши на змову зі злочинною владою», – резюмував Вадим Рабінович.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.



Від Giraff



Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com