Радник голови ОП Подоляк прокоментував інформацію про те, що Януковича хочуть оголосити президентом України – Київ Інфо

Радник голови ОП Подоляк прокоментував інформацію про те, що Януковича хочуть оголосити президентом України

Віктор Янукович в Україні – “токсичний аутсайдер” із такою самою репутацією, зазначив Подоляк.

Будь-які спроби пов’язати Віктора Януковича із нинішньою Україною показують “тотальне незнання” Росією реальних настроїв у нашій країні.

За його словами, у сучасній Україні Янукович уже давно є “політичним трупом”. Таким чином, Подоляк прокоментував інформацію від “Української правди” про те, що Віктора Януковича нібито готуються в Мінську оголосити президентом України.

“У такій феєричній історії з “Януковичем, який у Мінську” є важливими кілька аспектів. Перший і ключовий: будь-яка згадка прізвища Янукович як якась “можливість” вкотре показує нам тотальне незнання РФ реальних настроїв в Україні. Повна відсутність розуміння, що це за країна”, – заявив Подоляк.

Це свідчить про відсутність об’єктивної аналітики у росіян. Підтверджують це і пропагандистські розповіді про “масову зустріч російських танків квітами”. Як все насправді – видно і так по численних відео зі знищенням цих самих танків і навіть “масовими спробами зупинити бронетехніку своїми тілами”.

“Помилково сподівалися, що до них віднесуться по-доброму в країні, яка ненавидить будь-яких загарбників. З цього ж ряду впевненість російських еліт у тому, що у нас вулицями марширують стотисячні армії націоналістів. Коротше, взагалі нічого не розуміють в Україні”, – зазначив Подоляк.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook