Росія активно формує нові військові частини поблизу кордону з Україною | Київ.Info

Росія активно формує нові військові частини поблизу кордону з Україною

На форумі з питань співробітництва в галузі безпеки ОБСЄ від українського генерала прозвучала заява про появу поруч з українським кордоном з боку РФ трьох міжвидових угруповань. За словами військового, військові цих угруповань здатні проводити раптові наступальні дії.

Заява була озвучена начальником Головного управління міжнародного співробітництва та верифікації ВСУ генералом-лейтенантом Леонідом Голопатюком.

Військовий зазначив, що угруповання, які сконцентровані поруч з українським кордоном, “здатні без оголошення мобілізації і при мінімальних підготовчих заходах проводити раптові наступальні дії на території України”. Крім того, генерал повідомив, що зараз країна-окупант зайнята активними формуваннями нових військових частин. Також Росія виробляє “реорганізацію військових формувань з метою нарощування їх бойового потенціалу”.

“Наразі уздовж державного кордону України розгорнуті 28 батальйонно-тактичних груп. Наразі завершується формування трьох нових об’єднань – двох армій і армійського корпусу, які протягом 2020-2021 року планують досягти повної оперативної готовності”, – заявив Леонід Голопатюк.

Раніше експерт ОБСЄ Борис Бабін розповів про військові плани Росії щодо України. На його думку, РФ готує напад на Україну з півдня.

Також, міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів про боротьбу з російською пропагандою. Голова Міністерства вважає, що слід розробити відповідну стратегію. На його думку, запуск агентств, які стосуються релігії і національностей, а також розвитку художньої освіти та сучасного мистецтва допоможуть в протистоянні.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook