Росія “не тягне” утримання півострова Крим і планує на нього урізати витрати | Київ.Info

Росія “не тягне” утримання півострова Крим і планує на нього урізати витрати

Окупанти серйозно стурбовані відрахуваннями з держбюджету на утримання анексованого у України півострова Крим. Як з’ясувалося, сума зробила непосильне навантаження на економіку Російської Федерації.

Тепер у Міністерстві фінансів країни-агресора вирішили витрати на Крим скоротити. Росія може урізати в 2021 році видатки на Крим до 76,1 мільярда рублів, а у 2022 – до 82,3 мільярда рублів.

Про це повідомляє російське видання “Федерал пресс”. При цьому, як повідомляють пропагандисти, всього на дотації в Крим у 2014 році було виділено 800 мільярдів рублів.

Повідомляється, що в 2018 році витрати на “розвиток Криму і Севастополя” було продовжено на 2 роки, а цього року – ще на два роки. Таким чином, окупант “спонсорувати” Крим планує до 2024 року, а далі – “як карта ляже”.

Раніше повідомлялося, що Росія вкотре проводить дії в Криму зі знищення всього, що пов’язано з Україною. Про це 5 серпня говориться в зверненні представництва Президента України Володимира Зеленського в АР Крим.Російські судові інстанції оголосили рішення про примусове виселення громади Православної церкви України з кафедрального собору, який розташований на території Сімферополя.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook