Росія відмовляється вносити конструктив у процеси по досягненню миру на Донбасі | Київ.Info

Росія відмовляється вносити конструктив у процеси по досягненню миру на Донбасі

Глава Міністерства закордонних справ дав зрозуміти іноземним партнерам, що поки про досягнення миру на Донбасі говорити не доводиться, оскільки в Росії не роблять кроків для конструктивного діалогу. Про це глава українського МЗС Дмитро Кулеба заявив у неділю, 7 червня, в Twitter.

“Разом з партнерами Україна прагне оживити нормандський формат і досягти миру, але поки не бачить ніякої взаємної конструктивності з російського боку”, – написав Кулеба. Також він зазначив, що в зоні проведення операції Об’єднаних сил протягом минулого тижня були поранені 9 українських захисників. “На цьому тижні не менше 9 українських солдатів були поранені на лінії фронту. На щастя, ніхто не загинув у бою”, – підкреслив глава МЗС України.

Раніше повідомлялося, Верховна Рада повинна розглянути законопроєкт про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей, щоб надати динаміку Мінському процесу. Про це заявив на брифінгу в парламенті народний депутат, член фракції “Слуга народу” Сергій Литвиненко в п’ятницю, 5 червня.

Раніше спікер Ради Дмитро Разумков пояснив, чи голосуватиме парламент за надання особливого статусу Донбасу. На думку спікера, гіпотетично можливо все. Щодо надання Донбасу особливого статусу потрібно вести фахову дискусію, адже для Верховної Ради цей закон – червона лінія. Також повідомлялось, що керівник партії, перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що в партії дотримуються позиції не закріплювати в Конституції України особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com