Секретар Зеленського Юлія Мендель повернулася на ТБ: "Не встигаю нічого" - Київ.Info

Секретар Зеленського Юлія Мендель повернулася на ТБ: “Не встигаю нічого”

Прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель анонсувала нову програму з її участю, де вона розповість про мовне питання в Україні.

Відповідний ролик журналістка опублікувала на своїй сторінці в Facebook Instagram.

Зважаючи на свою посаду Юлія Мендель постійно перебуває під прицілом ЗМІ і повинна з обережністю висловлюватися в соціальних мережах. Нещодавно прес-секретар Володимира Зеленського вирішила ненадовго залишити свій Instagram, повернувшись на телебачення.

Юлія Мендель / фото : instagram.com/iuliia_mendel/

На телеканалі “Дім” журналістка запустила власний проект і тепер регулярно виходить в ефір у програмі “Погляд з Банкової”, де піднімає гострі соціальні та політичні питання.

Цього разу Юлія Мендель опублікувала анонс нового випуску, в якому обговорюватиме мовне питання. У подробиці журналістка не вдавалася, проте пообіцяла, що буде цікаво.

“Останнім часом, на жаль, не встигаю нічого постити для Вас в Instagram. Однак, не можу не запостити анонс нового випуску… Тим більше, ми будемо обговорювати важливе мовне питання”, – повідомила Мендель.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com