Слова Саакашвілі призвели до дипломатичного конфлікту України з Грузією | Київ.Info

Слова Саакашвілі призвели до дипломатичного конфлікту України з Грузією

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив про нелегітимність нинішньої влади. У Тбілісі зажадали пояснень від Києва.

Міхеіл Саакашвілі напередодні опублікував звернення на своїй сторінці у Facebook, в якому підкреслив, що разом з народом Грузії буде боротися під час майбутніх парламентських виборів проти нинішньої влади, поставивши під сумнів, таким чином, легітимність уряду: “Те, що відбувається в Грузії зараз – неприпустимо. Я не визнаю законність ситуації, що відбувається там “, – заявив Саакашвілі.

Після інциденту міністерство закордонних справ Грузії викликало посла України Ігоря Долгова для пояснень. Під час зустрічі грузинська сторона підкреслила важливість стратегічних відносин між країнами і висловила побоювання після неприйнятної заяви з боку офіційної особи України на адресу грузинської влади. Посол Долгов запевнив, що ознайомить Київ з позицією Тбілісі. Крім цього, після телефонної розмови глав МЗС Грузії і України Дмитро Кулеба в зв’язку з тим, що трапилося, пообіцяв, що обов’язково розбереться із ситуацією.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook