Смерть Полякова: в МВС показали останні миті життя нардепа і заявили про несподівані знахідки в його речах – Київ Інфо

Смерть Полякова: в МВС показали останні миті життя нардепа і заявили про несподівані знахідки в його речах

У кримінальному провадженні за фактом смерті в ніч на 8 жовтня в Києві народного депутата Антона Полякова з’явились нові докази, які зараз перебувають на експертизі в токсикологів. В речах Полякова знайшли дві ємності з поки невідомою бурою речовиною.

Про це заявив перший заступник глави МВС України Євгеній Єнін.

В ефірі телеканалу “Україна 24” за участі Єніна було оприлюднені кадри з нагрудних камер патрульних поліцейських, які 8 жовтня зупинили таксі з непритомним Поляковим. На відео – останні миті життя нардепа. Кадри показують, як Антона Полякова намагались реанімувати спершу патрульні, а потім медики швидкої допомоги.

“Швидка приїхала за 4 хвилини”, – повідомив Єнін.

Він наголосив, що всі особи, з якими Антон Поляков контактував ввечері 8 жовтня дали свідчення, вивчені всі відео, в тому числі з ресторану, де фігурує Поляков. Зараз слідчі з’ясовують, як в організм народного депутата міг потрапити метадон.

Єнін повідомив, що в справі смерті Полякова з’явились нові докази, які зараз вивчають токсикологи.

“Під час огляду тіла вже покійного на той момент народного депутата, серед його особистих речей, було виявлено готівку в сумі близько 10 тисяч гривень і 800 доларів США, а також два зразки катетерів із речовиною бурого кольору. Що це за речовина, ми так само досліджуємо”, – сказав Євгеній Єнін.

Більше – у прямій мові заступника глави МВС України Євгенія Єніна у відео телеканалу “Україна 24”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com