У ДБР повідомили про існування справи проти Порошенка, пов’язаної з розпалюванням міжрелігійної ворожнечі | Київ.Info

У ДБР повідомили про існування справи проти Порошенка, пов’язаної з розпалюванням міжрелігійної ворожнечі

П’ятий президент Порошенко перед будівлею Печерського суду заявив присутнім на мітинг на його підтримку людям про те, що проти нього існує ще одна кримінальна справа. За словами Порошенка, розслідуванням його займається Державне бюро розслідувань.

Про це він заявив у четвер, 18 червня, біля Печерського суду, куди був викликаний у справі призначення Голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Сьомочки. Прямий репортаж вело агентство ASPI news. Як відомо, Порошенко на даному засіданні повинні були обрати запобіжний захід, проте суд перенесли на 1 липня.

“Виявляється, вони порушили проти мене ще одну справу. Називається воно – “за розпалювання міжрелігійної ворожнечі шляхом отримання Томосу, і створення Православної церкви України”, – сказав Порошенко, звертаючись до своїх прихильників.

Своєю чергою агентство “УНІАН” підтвердило існування такої справи, ґрунтуючись на коментар з ДБР. “6 листопада 2019 року СБУ почала розслідування за заявою вірян Київського патріархату УПЦ на незаконні дії низки вищих посадових осіб, які вчинили дії, спрямовані на розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні ПЦУ. Надалі СБУ передала справу для розслідування в ДБР”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 червня в Києві відбулося чергове засідання Апеляційного суду по справі про держзраду експрезидента України Віктора Януковича. У засіданні брав участь Петро Порошенко як свідок. Він розповів деталі свого візиту до Криму 27 і 28 лютого 2014 року. Порошенко також розповів, що коли російські війська зашли до  Криму,  лише п’ята частина підрозділів ЗСУ були боєздатними.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook