У Європарламенті заявляють, що нікого не направляли спостерігати за референдумом РФ у незаконно анексованому Криму | Київ.Info

У Європарламенті заявляють, що нікого не направляли спостерігати за референдумом РФ у незаконно анексованому Криму

У Європейському парламенті заявляють, що нікого не уповноважували ні спостерігати, ні коментувати референдум Росії щодо внесення поправок до Конституції ні на території РФ, ні в незаконно анексованому українському Криму.

Відповідний коментар у середу, 1 липня, зробили голова Комітету Європейського парламенту з питань закордонних справ Девід Маккалістер і співголова Координаційної групи ЄП з питань підтримки демократії та виборів Томас Тобе.

“Європейський парламент не був запрошений для спостереження за цим виборчим процесом, і, отже, не коментуватиме ні процес, ні результати, які буде оголошено пізніше. Жоден із членів Європейського парламенту не був уповноважений спостерігати або коментувати цей виборчий процес від його імені”, – наголошено в заяві.

У зв’язку з цим вони констатували, що “будь-який член ЄП, який вирішив спостерігати за цим виборчим процесом у Російській Федерації або на незаконно анексованому Кримському півострові, де Європейський Союз не визнає і не визнаватиме проведення цього референдуму, зробив це з власної ініціативи, й за жодних обставин не повинен у жодних заявах чи діях пов’язувати цю участь із Європейським парламентом”.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook