У Кабміні повідомили, коли в Україні з’явиться інститут префектів | Київ.Info

У Кабміні повідомили, коли в Україні з’явиться інститут префектів

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов заявляє, що в Україні після ухвалення відповідного законодавства буде запроваджено інститут префектів, які матимуть повноваження призупиняти окремі рішення обласних рад.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час прес-конференції «100 днів роботи Уряду – звіт Мінрегіону» в онлайн-режимі.

«Про інститут префектів багато говорять, я хочу прокоментувати цю ситуацію…остаточне завершення реформи децентралізації відбудеться в наступному році і її завершення буде залежати від ухвалення парламентом відповідних змін до Конституції, а також деяких інших законів, які будуть регулювати цю ситуацію, мова може йти про закон про префектів», – сказав він.

За словами Чернишова, майбутня роль префектів полягатиме в нагляді за рішеннями обласних рад. «Планується, що префект матиме повноваження призупиняти окремі рішення обласної ради у разі певних суперечок чинного законодавства, але це буде потім в судовому порядку урегульовано», – додав він.

Відповідаючи на запитання, коли в Україні з’явиться інститут префектів, Чернишов сказав: «Префекти з’являться після ухвалення закону про префектів. Наразі ми працюємо над новим адміністративно-територіальним устроєм нашої держави і готуємо проведення місцевих виборів в жовтні на базі цього нового устрою».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com