У Путіна відреагували на слова Зеленського про синьо-жовтий прапор над Кремлем - Київ.Info

У Путіна відреагували на слова Зеленського про синьо-жовтий прапор над Кремлем

Володимир Зеленський заявив, що якби українці й росіяни були одним народом, то над держдумою майорів би синьо-жовтий прапор. У Кремлі поспішили з реакцією на ці слова.

Прокоментував висловлювання Зеленського на місцевому телебаченні прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков. Його попросили дати оцінку заяві президента України.

Реакція Москви на слова Зеленського

Над державною думою майорів і буде далі майоріти все-таки російський триколор,
– сказав Пєсков.

Нагадаємо, раніше лідер України зазначив, що в українців та росіян є багато спільного, однак вони ніколи не були єдиним народом. Таку заву він зробив після того, як Володимир Путін напередодні взявся стверджувати, що “українці та росіяни взагалі єдиний народ”, а різниці між ними нібито немає.

Деталі заяви Зеленського

  • Президент пояснив, що якби українці й росіяни були одним народом, то в Москві, найімовірніше, були б гривні, а над держдумою розвивався б синьо-жовтий прапор.
  • Водночас глава держави допустив, що в майбутньому між державами таки може бути щось спільне. Але тільки у тому випадку, якщо “не пізно зупинити тотальне розділення між країнами”.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com