У Зеленського прогнозують другий тур виборів мера Києва | Київ.Info

У Зеленського прогнозують другий тур виборів мера Києва

В Офісі президента прогнозують ймовірність другого туру виборів мера Києва, в якому мають зустрітися чинний столичний голова Віталій Кличко і представник партії “Слуга народу”.

Таке припущення зробив заступник голови Офісу президента Володимира Зеленського Кирило Тимошенко в ефірі каналу “Україна 24”.

“Це всі розуміють, що основна боротьба буде між Віталієм Кличком і представником партії “Слуга народу”. Це всі розуміють, що інші кандидати не проходять у другий тур. Ми розуміємо, що фактично буде другий тур”, – зазначив Тимошенко.

Він висловив сподівання, що представник “Слуги народу” переможе у цьому політичному змаганні чинного київського мера Віталія Кличка.

Також чиновник повідомив, що кандидат у мери Києва від влади буде визначений через кілька тижнів.

“У нас вже був перший раунд зустрічей з президентом всіх ймовірних кандидатів від “Слуги народу”, ми провели перші соціологічні дослідження, на які будуть орієнтуватися так звані внутрішньофракційні праймеріз. Я думаю, що через декілька тижнів ми вже вийдемо з кандидатом”, – спрогнозував Тимошенко.

Він зазначив, що серед потенційних кандидатів у столичні градоначальники є не лише депутати.

За словами Тимошенка, влада шукає для столиці гарного менеджера, який буде ефективно використовувати нинішні значні кошти в київському міському бюджеті.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні мають відбутися 25 жовтня 2020 року.

У внутрішньопартійних праймеріз “Слуги народу” з відбору кандидата на пост мера Києва вже виявили бажання брати участь народні депутати Олександр Качура, Олександр Дубінський, Олександр Ткаченко, Микола Тищенко та Ірина Верещук.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook