Україна готує нові санкції через дії Росії в окупованому Криму – Київ.Info

Україна готує нові санкції через дії Росії в окупованому Криму

Кабмін України схвалив два пакети санкцій проти громадян Росії і представників окупаційної влади Криму за переслідування громадян на окупованому півострові і тиск на Православну церкву України.

Як уточнили в Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій, пропозицію українського уряду повинні розглянути в РНБО.

Пропонується застосувати санкції до 18 фізичних осіб – суддям РФ і іншим службовцям її окупаційної адміністрації, відповідальним за переслідування громади в Криму.

Йдеться про незаконне відчуження приміщення кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги в місті Сімферополі, інших культових споруд, пошкодження церковного майна, переслідування громади.Іншим документом пропонується застосувати санкції до 52 фізичних осіб – керівників структурних підрозділів окупаційних адміністрацій, суддям, силовикам і іншим громадянам РФ, які мають безпосереднє відношення до переслідувань цивільного населення на окупованому півострові.Санкції пропонується застосувати строком на п’ять років.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com