Венедіктова “активізує” понад 200 справ на бізнес Ахметова – Київ Інфо

Венедіктова “активізує” понад 200 справ на бізнес Ахметова

За словами генпрокурорки, бізнесмен нібито завдав державі збитків на мільярди гривень.

Про це вона повідомила на своїй Фейсбук-сторінці. На думку Венедіктової, в останні тижні відбувається “суспільний та політичний шторм”, в умовах якого Офіс генпрокурора не повинен “відсиджуватися збоку”.

“Останнім часом, а якщо більш точно, мова про останні тижні, ми з вами стали телеглядачами різноманітних незвичних шоу. У багатьох виникає відчуття, що ми не тільки дивимось ці шоу на ТВ, але і беремо в них участь. […] У той час, коли політики сперечаються між собою в залі українського парламенту чи в телевізійних шоу, ми на наших робочих місцях посперечаємось мовою процесуальних документів”, – написала генпрокурорка.

Не уточнюючи імені, вона зазначила, що “нікого не називає заколотником, олігархом чи правопорушником”, але, на її думку, має право у “гострий для країни момент” активізувати розслідування низки кримінальних проваджень. Зокрема, щоб перевірити рішення прокурорів різних рівнів “відносно суб’єктів господарювання і окремих осіб із орбіти власника кількох відомих телеканалів, вугільних підприємств, підприємств у сфері енергетики тощо”.

“Ми провели попередній аналіз всього масиву кримінальних проваджень і наразі з’ясувалося, що мова йде про понад 200 справ. Ці 200 справ – результат лише поверхневої оцінки, переконана, що їх більше. Ми маємо на увазі майже всі великі підприємства в сфері вугільної промисловості та енергетики із орбіти цієї впливової людини. Орієнтовні суми завданих державі збитків обчислюються мільярдами гривень”, – додала Венедіктова. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com