Як чиновники уникають кримінальної відповідальності за підробку документів | Київ.Info

Як чиновники уникають кримінальної відповідальності за підробку документів

Нещодавно, на сторінці ГО «ГРОМЕКС» у Фейсбук з’явилося повідомлення про звільнення Володимира Бондаренка (КМДА) від кримінальної відповідальності у справі про несправжність диплома про вищу освіту.

Прокурор задовольнив клопотання захисту чиновника у зв’язку із закінченням терміну давності.

– Тобто, Володимир Бондаренко не заперечує, що скоїв злочин, передбачений ККУ, проте, просить звільнити від відповідальності, оскільки пройшло надто багато часу, – йдеться у повідомленні.

Активісти також нагадують, що чиновнику було об’явлено про підозру за фактом використання підробного документу, а саме: диплому Львівського національного університету імені Франка, а також, у сприянні виготовлення підробки.

Тож, виникає питання: невже закон досі «неписаний» для тих, хто «доривається» до влади? І як можна будувати правове суспільство, коли на чолі держави люди, котрі завідомо йдуть у владу із порушенням Закону?
Залишається сподіватися, що громадськість все ж не залишать даний випадок без уваги та змусить керманичів дотримуватись правових та загальнолюдських принципів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com