Загострення на Донбасі: в Росії дали перші коментарі - Київ.Info

Загострення на Донбасі: в Росії дали перші коментарі

“Росія робила та буде робити все можливе, щоб використовувати свій вплив як країни-посередника для деескалації”, – заявляє прес-секретар Путіна.

У Кремлі “стурбовані” в зв’язку зі “спалахом напруженості” на Донбасі й назвали себе “посередником”, який використовуватиме свій вплив для збереження режиму тиші.

Про це журналістам у Москві сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

“Ми, безумовно, стурбовані спалахом напруженості на лінії зіткнення. Ми вважаємо та наполягаємо на необхідності збереження режиму припинення вогню. Росія робила та буде робити все можливе, щоб використовувати свій вплив як країни-посередника для деескалації того спалаху, який, на жаль, виник”, – сказав Пєcков, відповідаючи на запитання, чи планує Кремль тиснути на російських бойовиків на Донбасі, щоб зупинити кровопролиття.

На уточнююче запитання, чи плануються контакти Москви та Києва в зв’язку із ситуацією на Донбасі, Пєсков відповів: “Поки це все, що я можу сказати з цього питання”.

При цьому, додав Пєсков, йому не відомо, щоб були узгоджені точні дати зустрічі помічників глав держав “нормандського формату”.

“Знаю, що йдуть обговорення, всі в контактах, всі перебувають у процесі узгодження, але я не знаю, чи вийшли на остаточну дату чи ні”, – сказав Пєсков.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com