"Здорова громада" та Андрій Веселий допомогли 6000 мешканцям Дрогобичського району пройти безкоштовне медичне тестування - Київ.Info

“Здорова громада” та Андрій Веселий допомогли 6000 мешканцям Дрогобичського району пройти безкоштовне медичне тестування

В час коли представники центральної влади лише витрачають дорогоцінні ресурси на пошук шляхів покращення ситуації в медичній сфері, діячі на місцях діють. Активні громадяни роблять усе, аби забезпечити якнайшвидше повноцінне функціонування всіх медичних закладів навіть в далеких від столиці куточках країни. Представники місцевих громад беруть ініціативу до своїх рук. В якості прикладу можна навести невеличке місто Дрогобич. Маючи на меті розгрузку медпрацівників, місцеві активісти створили власні волонтерські бригади, які мобільно надають громадянім безоплатний медичний огляд.

Починаючи з липня місяця й по вересень проходила акція “Здорові громади”. В рамках цього заходу команда професійних медиків провела майже 35 виїздів у віддалені села Дрогобицького району. Спеціалісти власноруч обстежили більше 6000 місцевих мешканців. Пацієнтів перевіряли на різні захворювання. Великим попитом користувалися тести на рівень цукру в крові, вимірювання тиску та сатурація.

Ініціатором проєкту став голова “Благодійного фонду родини Веселого” Андрій Веселий. По словам активіста ця ідея виникла, оскільки велика кількість медичних закладів сьогодні вимушені працювати в обмеженому режимі. Головна причина такої ситуації – орієнтація на боротьбу із коронавірусною інфекцією. Медики не в змозі опрацювати весь наплив різних пацієнтів з різноманітними скаргами. Але ж слідкувати за здоров’ям треба навіть під час пандемії.

Волонтерські мобільні бригади Дрогобича

Андрій Веселий активно допомагав реалізації проєкта по створенню у Дрогобичі волонтерських мобільних бригад, які б пропонували людям безоплатний медичний огляд. Всі розуміють, що довгий період карантинних обмежень виснажує людей. Але всі впроваджені заходи на даному етапі є важливими та необхідними. Дотримуватись рекомендацій лікарів треба дуже уважно. Задля самих себе, своїх рідних та близьких ми повинні мити руки, вдягати маски в громадських місцях й таке інше.

Серед основних напрямків для виїздів медичних волонтерів стали невеличкі селища Дрогобицького району. Майже кожного разу до наметів вишикувалися довгі черги бажаючих перевірити ті чи інші симптоми. Це підтверджує, що попит на сучасні лікарські тести є стабільно високим.

Наприкінці вересня Андрій Веселий дав старт третій хвилі волонтерського медичного проєкту. На цей раз мобільні медичні бригади були посилені додатковими спеціалістами. До їх складу увійшли терапевти та кардіологи. На додаток до експрес-тестування вони будуть робити місцевим мешканцям кардіограми та проводити різноманітні консультації безпосередньо у селах.

Сам Андрій Веселий є приватним підприємцем та головою “Благодійного фонду родини Веселого”. Як активний громадянин він бере участь в багатьох аспектах життя власної громади. За його підтримки проводяться конкурси соціальних проєктів. Бізнесмен надає кошти на ремонт місцевої інфраструктури. Його структури опікуються масовими культурними та спортивними заходами, які регулярно відвідують тисячі людей. Здійснюється масштабна допомога місцевим школам.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com