Зеленський хоче відновити проєкт Порошенка | Київ.Info

Зеленський хоче відновити проєкт Порошенка

Президент Володимир Зеленський вважає за необхідне відновити Раду регіонального розвитку, яка зможе покращити комунікацію між центральною владою і владою на місцях.

 

Джерело: Зеленський у Facebook

 

Пряма мова: “Одним з найбільш перспективних напрямків вважаю реанімацію Ради регіонального розвитку, яка дасть змогу суттєво покращити комунікацію між мерами, головами обласних адміністрацій, центральними органами влади”.

 

Деталі: За словами президента, наразі завдяки децентралізації місцева влада отримала багато повноважень, владних і фінансових можливостей. А це у свою чергу призвело до того, що розгорнулася “відчайдушна боротьба” за вплив у громадах майже по всій Україні.

 

Водночас Зеленський додав, що децентралізація – це перш за все про розвиток. Тому, за його словами, конструктивні сили у місцевих радах, центральна влада та суспільство загалом мають стримувати “апетити ділків, які розглядають місцеві бюджети та нові повноваження виключно як особисту годівницю чи компенсатор втрачених можливостей на національному рівні”.

 

Президент заявив, що треба продовжувати реформу децентралізації саме так, як вона й планувалася – задля розвитку громад, створення нових можливостей і комфортного середовища для життя.

 

Зеленський закликав усіх представників місцевої влади та нових політиків у громадах до дискусії про те, як досягти високої якості життя у громадах по всій країні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com