Зеленський не хоче, щоб Байден і Путін говорили про Україну без нього – Київ.Info

Зеленський не хоче, щоб Байден і Путін говорили про Україну без нього

За словами президента, якщо на цій зустрічі йтиметься про Україну, то таке обговорення не буде предметним і правильним.

Президент України Володимир Зеленський схвально ставиться до ідеї двосторонніх переговорів президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена і президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Про це він повідомив під час спілкування з представниками українських та іноземних ЗМІ в Парижі, трансляція заходу велась на сторінці Офісу президента у Фейсбуці.

“Щодо пропозиції Байдена зустрітися з Путіним у третій країні, деякі країни сказали, що вони відкриті для цього. Я вважаю, що це правильно. Це дуже вчасно. Коли є такий діалог, як кажуть, гармати мовчать”, – заявив він.

За словами президента, така зустріч могла б вирішити деякі питання, тому що діалог між цими країнами повинен бути. “Тому що іноді, коли такі великі держави не розмовляють, то страждають інші, і повірте нам, ми це розуміємо”, – додав президент.

Також президент зазначив, що на цій можливій зустрічі лідери США та Росії можуть обговорювати питання України.

“Якщо ви хочете мою думку – якщо вони будуть порушувати питання України, я впевнений, що таке питання може бути актуальним. Тут йдеться навіть не про справедливість. Мені здається, це було б не так предметно обговорювати питання України без нас. Це не буде предметно і не буде правильно. Це ще раз покаже, що великим за розміром країнам здається, ніби все обертається навколо них, але світ набагато більший”, – наголосив глава Української держави.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com