Зеленський став президентом завдяки народу України. І підло народ обдурив – Київ.Info

Зеленський став президентом завдяки народу України. І підло народ обдурив

Зеленський забув, що став президентом завдяки народу України, який вже давно кається у своєму виборі і вірить Медведчуку.

Днями одна зі “Слуг народу” Євгенія Кравчук заявила, що Володимир Зеленський став би президентом і без спікера Дмитра Разумкова.

“У чому основна різниця. Володимир Зеленський без Дмитра Разумкова став би президентом. А Разумков без президента не став би головою парламенту”, – заявила нардеп.

Хочу нагадати шановній “слузі”, як і всім “зеленим кнопочкам”, а також особисто Зеленському. Екранний Голобородько ніколи б в реальності не очолив країну без щирої підтримки народу України. І вся ця молода тусовка, яка весело жує бутерброди з ікрою в Трускавці, ніколи б не переступила поріг Верховної Ради, якби не нахабна брехня і маніпуляції Зеленського, який, як досить непоганий актор, змусив повірити мільйони людей у свою чесність. У те, що наші хлопці перестануть гинути на сході країни, а люди на Донбасі нарешті спокійно зітхнуть, дивлячись у мирне небо. У те, що ми гідні життя, коли зарплати і пенсії пересічного українця вистачає і на їжу, і на одяг, і на оплату комуналки. 

Однак Зеленському знадобилися всього лише лічені місяці, щоб проявити свою справжню натуру, де непрофесіоналізм, жадібність і брехня йдуть пліч-о-пліч з непомірно роздутими его й амбіціями. У підсумку обіцяний мир на Донбасі перетворився на заморожений конфлікт, питанням звільнення полонених не займається ніхто, ціни на комунальні тарифи ростуть з гіперкосмічною швидкістю, а населення продовжує стрімко скочуватися до остаточної убогості. 

І ось тут у мене виникає питання: невже Зеленський не розуміє, що саме той народ, який посадив його в крісло президента, так само легко його може звідти і зняти? Чи він продовжує наївно вірити, що достатньо пари-трійки відосиків, і люди знову повірять у чергову брехню Зе-команди?

Всім представникам влади пора усвідомити, що вони ходять по дуже і дуже тонкому льоду. Український народ вже давно розкаявся у своєму виборі, а більшість українців вірять тільки лідеру опозиції Віктору Медведчуку. Про що, до речі, неодноразово говорять різні соцопитування. 

Медведчуку вірити легко. Тому що це, мабуть, єдиний лідер опозиції, який за всі роки в політиці жодного разу не зраджував своїм переконанням і поглядам. Він всі ці роки боровся і продовжує боротися за те, щоб простим людям жилося краще. Коли почалася пандемія коронавірусу – він першим домовився про постачання якісної вакцини в країну, а також про її виробництво в Україні. Медведчук домовився з Росією про 25%-ву знижку на газ, завдяки якій прості українці змогли б спокійно оплачувати комуналку, а не з жахом очікувати платіжок за опалення. Він звільнив понад півтори тисячі наших співгромадян з ОРДЛО, а його план щодо вирішення конфлікту на Донбасі був схвалений провідними європейськими країнами. 

Медведчук, на відміну від Зеленського, ніколи не брехав українцям. І це нескінченно дратує нашого президента, який, як би не бундючився, ніколи не зможе дорости в політичному плані до рівня лідера опозиції. І тому намагається зробити все, щоб змусити його замовкнути: вводить санкції, намагається посадити Медведчука за ґрати, переслідує його близьких, закриває опозиційні телеканали. Однак він забуває одну просту істину: правда торжествує завжди. А терпіння народу України не безмежне. І тому вже скоро, остаточно втомившись від обману, люди винесуть свій вирок Зеленському.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com