Аліна Паш не буде представляти Україну на Євробаченні 2022 – Київ Інфо

Аліна Паш не буде представляти Україну на Євробаченні 2022

Скандал довкола артистки не вщухає вже четвертий день після фіналу нацвідбору на Євробачення 2022.

Переможниця нацвідбору Аліна Паш не представлятиме Україну на Євробаченні 2022.

Про це артистка повідомила на своїй сторінці в Instagram.

“Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році. Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль”, – написала вона.

Артистка додала, що зв’яжеться із “Суспільним” та підпише всі необхідні документи.

Виконавиця наголосила, що дотримується законів України, а те, в що вилилася ця історія, – зовсім не те, що вона закладала у свою пісню.

“Я артистка, а не політик. У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України”, – наголосила Паш.

Також вона подякувала усім, хто підтримує її та допомагає.

Згодом з’явився коментар і самого суспільного мовника, він заявив, що дискваліфікував артистку. Він наголосив, що 16 лютого на позачерговому засіданні організаційний комітет нацвідбору на участь у Євробаченні 2022 ухвалив рішення про припинення участі у відборі Alina Pash. Все – через подання нею недостовірної інформації.

“Підставою для прийняття такого рішення оргкомітетом стала офіційна відповідь Державної прикордонної служби від 16.02.2022 року щодо недостовірності інформації, яка була надана “Суспільному” мовнику. Артистка висловила згоду з таким рішенням”, – йдеться у повідомленні “Суспільного”.

За правилами, організатор нацвідбору має право прийняти рішення про визначення представника від України на конкурсі з числа інших фіналістів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook