Аня Трінчер розповіла, коли відбудеться її весілля з Волошиним – Київ Інфо

Аня Трінчер розповіла, коли відбудеться її весілля з Волошиним

Трінчер поділилася деякими подробицями.

Українська актриса, співачка і блогер Анна Трінчер в ексклюзивному інтерв’ю розповіла, коли відбудеться її весілля з блогером Олександром Волошиним, який на 14 лютого зробив їй несподіваний подарунок.

“Ми планували весілля цього літа, в серпні, але у нас вже намічається купа справ і проектів, тому, швидше за все, перенесемо або на осінь, або на наступний рік. Подивимося, як вийде. Ми не поспішаємо, у нас є час накопичити грошей і спланувати все максимально круто. Весілля – один раз в житті, і хочеться зробити його неймовірним”, – сказала Трінчер.

Також зірка поділилася і іншими “наполеонівськими” планами на найближчий рік.

“У мене цілі діляться на матеріальні і духовні. Що стосується матеріальних, то це – досягти мітки в 5 млн підписників в Instagram, набрати мільйон переглядів в сторіс, побачити 10 своїх треків в топ-чартах Apple і Spotify, отримати по 10 млн переглядів в кліпах, досягти певного заробітку. До духовних цілей я додала пізнати себе, вирішити свої дитячі травми, продовжити роботу з коучем по емоційному інтелекту, прочитати певну кількість книг і почати повністю правильно харчуватися”, – додала Аня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com