Зірка 90-х Андрій Губін показав, на що його перетворила безпощадна хвороба – Київ.Info

Зірка 90-х Андрій Губін показав, на що його перетворила безпощадна хвороба

Зірка 90-х, улюбленець тисяч дівчат Андрій Губін показав, на що його перетворила безпощадна хвороба. Артист зізнається, що йому вже несила терпіти все те, що з ним відбувається вже багато років.

Популярний співак Андрій Губін, який був справжньою зіркою в 90-х, нещодавно дав інтерв’ю, яке шокувало багатьох. Артист розповів про своє нелегке життя зараз.

За словами Андрія Губіна проблеми зі здоров’ям у нього почалися вже дуже давно, ще у юності. І з того часу все лише погіршувалося. Артист зізнається, що йому несила було терпіти ці муки.

“Я болі почав відчувати з 16 років. Я в 28 написав пісню “Я устал от небес вечной милости ждать”. Тобто насправді вже було дуже боляче. Але на жаль з того часу краще не стало. Я все гірше себе почуваю.”, – поділився співак.Андрій Губін

Андрій Губін, кадр з відео
Андрій Губін, кадр з відео
Андрій Губін, кадр з відео

Співак назвав “жахливим” все те, що з ним відбувається. До всього додалися серйозні проблеми з зубами, які співак наразі не в змозі вирішити. Він також називає себе “великомучеником”, через те, що йому доводиться проживати.

“Я поступово помираю. Але мені й померти-то не страшно. Тобто, я вже хочу померти”, – говорить він.Андрій Губін

Артист зізнається, що колись дозволяв собі випивати після концерту і зараз також випиває інколи. Але він просить відрізняти “випивати і бухати”. Андрій Губін також зауважив, що він любить дівчат і залишається “боєздатним”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com