Зірка радянського кіно Куравльов на межі смерті: з будинку престарілих вивезли речі актора – Київ Інфо

Зірка радянського кіно Куравльов на межі смерті: з будинку престарілих вивезли речі актора

Родичі зірки фільму “Іван Васильович змінює професію” забрали всі речі артиста, нібито він більше не повернеться.

Відомий радянський і російський актор Леонід Куравльов, якого у важкому стані госпіталізували з коронавірусом, опинився на межі смерті і його сім’я це розуміє. Родичі зірки фільму “Іван Васильович змінює професію” вивезли його речі з будинку престарілих, де він перебував до цього.

Ніхто не знає, чи зуміє Куравльов вижити, передає російське видання “СтарХит”.

Навіть якщо актор зуміє впоратися з хворобою та її наслідками, а лікарі врятують його життя, подальша доля зірки радянських фільмів дуже туманна. Вся річ у тому, що кімната в пансіонаті для людей похилого віку, де до госпіталізації жив Куравльов, спорожніла. Сім’я вивезла всі речі артиста, тому зовсім неясно, чи вірять родичі актора в його одужання.

“Ми, звичайно ж, чекаємо його і готові прийняти назад в будь-який момент. Але це буде залежати від стану здоров’я Куравльова і того, що він захоче сам”, — прокоментували “СтарХіту” в приватній установі, де жив Куравльов.

Зараз про стан актора нічого не повідомляється. За версією ЗМІ, сім’я артиста вже готова до його смерті, тому і забрала всі його речі заздалегідь. Однак є шанс, що насправді родичі просто вирішили забрати Куравльова додому після того, як його випишуть з лікарні, якщо диво все ж станеться.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook