Що таке коворкінг та чому він потрібен саме вам - Київ.Info

Що таке коворкінг та чому він потрібен саме вам

Коворкінг – це загальне робоче середовище з інфраструктурою, на відміну від традиційного офісного робочого простору. Ці простори зазвичай мають відкрите планування, щоб полегшити вільне пересування та гнучкість у стилі роботи. Учасники часто є засновниками стартапів, але також можуть бути фрілансерами або місцевими підприємцями. Однак усіх пов’язує прагнення до успіху та бажання працювати так, як вони хочуть і коли хочуть. Більш детальну інформацію про коворкінг у Києві можна знайти в інтернеті.

Перші офіційні коворкінг-простори були створені понад 10 років тому, але ці маленькі офіси та кафе ніколи не могли передбачити феномен коворкінгу в тому вигляді, в якому він існує зараз. Сьогодні існує безліч типів коворкінгів, в кожному з яких є різні люди, послуги й атмосфера, а також свої унікальні історії.

Переваги для прискорення вашого стартапа

Незалежно від того, запускаєте ви свій стартап або вже зібрали команду, створення коворкінг-простору дає незліченні переваги. Фактично, дослідження показали, що стартапи, які працюють у коворкінгу, мають більше шансів на успіх, ніж ті, які цього не роблять. Знайти найсвіжішу інформацію про сучасні стартапи та досягнення в IT-сфері України можна на порталі Мій Київ.

Робота разом з підприємцями-однодумцями та іншими талановитими професіоналами може дійсно вплинути на зростання як у короткостроковій, так і у довгостроковій перспективі. Що це означає з логістичної точки зору?

Підвищена мотивація

Команди стартапів, які використовують коворкінг, з більшою ймовірністю будуть залишатися мотивованими й задоволеними своєю роботою, ніж ті, які працюють на традиційних робочих місцях. Дослідження пов’язують це з посиленням взаємодії з іншими командами стартапів, а також з розширенням можливостей відчувати себе частиною більш великої підприємницької екосистеми. І команди, які відчувають себе натхненними, з набагато більшою ймовірністю зроблять свої кращі роботи.

Мережеві можливості та події

Коли ви працюєте у світі стартапів, ваша мережа так само важлива, як і ваші навички. Одне з найбільших переваг роботи в коворкінгу – це можливість спілкуватися з колегами з вашої галузі. Кожен день в коворкінгу народжуються нові ідеї, вирішуються проблеми та формуються ділові партнерські відносини. Немає нічого кращого, ніж оточити себе цілеспрямованими, захопленими людьми, які постійно генерують, тестують і спільно працюють над ідеями один з одним.

Сьогоднішні коворкінг-простори знають, що їх учасники працюють як у мережі, так і у робочому просторі, тому вони часто проводять громадські заходи. Це не тільки дає стартапам безліч можливостей для спілкування та навчання, а й означає, що вам як засновнику не потрібно турбуватися про організацію соціальної діяльності для своєї команди.

Рентабельність

Створити команду в ідеальному коворкінгу дешевше, ніж в особистому офісі. У коворкінгу групові тарифи залишаються дуже доступними, що стимулює стартапи до участі. А для вас перехід може навіть принести достатньо економії, щоб вкласти додаткове фінансування у вашу компанію й просунути бізнес вперед ще швидше.

Перехід до середовища коворкінгу може допомогти принести бізнесу таке необхідне почуття професіоналізму і зв’язку, а також організовану офісну інфраструктуру. Якщо у вас вже є робоча команда, оберіть місце для спільної роботи, яке дозволить вам легко спілкуватися і співпрацювати над своїми проектами. Чим краще інтегрована команда, тим вище ймовірність досягнення бізнес-цілей.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com