Популярні настільні ігри для веселих вечірок – Київ Інфо

Популярні настільні ігри для веселих вечірок

Вечірки – це завжди весело, особливо, якщо на них є настільні ігри. Вони допомагають провести час цікаво, атмосферно і  з захопленням. Також, це чудовий вихід для компанії, якщо люди в ній малознайомі. Існують ігри, в яких може брати участь до 10 людей. Таким чином, можна задіяти всіх присутніх.

Сучасний асортимент ігор та іграшок просто вражає. Проте, настільна гра для вечірки не тільки допоможе розвеселити людей різного віку і дітей, а також стане чудовою альтернативою алкоголю, постійній їжі, перегляду фільмів або прослуховування музики. Така забава розвеселить компанію і зробить її більш дружною.

манчкин

У що можна зіграти разом?

Найбільш популярними, вважаються ігри, в яких потрібно щось пояснювати чи відгадувати. Їхні правила, зазвичай, дуже легко запам’ятовуються, а процес затягує настільки, що не можна відірватися. Подібна настільна гра для вечірки підійде для будь-якої вікової категорії людей.

Кілька годин, проведених з компанією, можуть здатися хвилинами, якщо в хід йдуть настільні ігри:

  • «Актівіті» – щоб пояснити команді слово, потрібно використовувати синоніми, малювати і робити багато чого іншого;

актівіті

  • «Alias» – підійде тим, хто любить потеревенити; за відведений час доведеться пояснити слово, не використовуючи однокореневі слова; думки в голові заплутаються точно, але буде смішно;

еліас

  • «Бум» – гра складається з декількох раундів, які точно не дадуть занудьгувати; синоніми, жести, асоціації – тут є все;

Бум

  • «Блеф-паті» – метою гри є виконання свого завдання таким чином, щоб інші не здогадалися, що це була запропонована карткою дія; якщо все вдалося, то можна почекати 30 секунд, оголосити про свій успіх і отримати 2 бали;

Блеф-паті

  • «Еківокі» – схоже на «Актівіті», але тут доведеться робити більше; заспівати або зліпити з пластиліну не складно? Тоді вперед;

Еківокі

  • «Крокодил» – знайоме більшості людей заняття, в якому значення слова потрібно пояснювати жестами;

Крокодил

  • «Імаджинаріум» – тут необхідно пояснити зображення за допомогою асоціацій; задача тут ускладнюється, тому що потрібно, щоб вгадав хтось один.

Імаджинаріум

Настільні ігри для вечірок допоможуть розвинути багато різних навичок та допоможуть чудово провести час. Нудьгувати не доведеться нікому, а процес запам’ятається всім і надовго.

Рольові настільні ігри

Рольові настільні ігри – вид рольових ігор, в яких учасники усно описують дії своїх персонажів, опираючись на їх особливості, і в якому успіх дій залежить від ігрової системи. Майстер описує гравцям ситуацію, в якій опинилися їхні персонажі, і зміни ситуації в результаті їх дій:

    настільна гра «Манчкін» – тут досліджують підземелля, боряться з монстрами, добувають скарби; почніть як проста людина і здобувайте професії; епічно та весело;

манчкін

  • «Мафія» – вже давно і всім добре відома гра; набір складається з 32х персонажів і 4х додаткових; місто засинає і прокидається мафія; можна грати великою компанією.

мафія

Весь список цікавих настільних ігор для вечірок годі й перерахувати. Однак, придбавши хоча б одну з них, можна бути впевненим, що навіть звичайний вечір в сімейному колі стане веселим і непередбачуваним.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com