Причини неcправностей газових плит – Київ Інфо

Причини неcправностей газових плит

Готувати на газовій плиті – саме задоволення. Поширені несправності газових плит можуть створювати погані умови для роботи і перешкоджати якісному процесу готування, що безпосередньо позначиться не тільки на вашому настрої, але і на смакових якостях їжі. Найчастіше довірити ремонт газової плити Індезіт краще професіоналам.

Несправності газових плит

Перш ніж намагатися лагодити несправності газової плити, переконайтеся, що є доступ до газових та електричних комунікацій (замінені батарейки і відкриті усі крани).

  1. Газовий пальник плити не запалюється або вимикається.

Поширена несправність газової плити та конфорки – погане включення газового пальника або його відсутність. Ця несправність може бути викликана звичайним засміченням форсунки частинками їжі; тріщини або порушення ізоляції на свічці розпалу; поломка електромагнітного клапана або згорілий елемент. Якщо ваша плита оснащена автоматичним розпалюванням, варто перевірити наявність струму в електричній мережі, увімкнувши інший прилад.

  1. Газовий пальник плити гасне під час роботи.

Якщо газовий пальник плити під час роботи гасне, варто поспостерігати за згорянням газу. Полум’я від конфорки має виходити з усіх боків. Якщо вогонь не дістає до термопари, слід почистити форсунку плити. В іншому випадку знадобитися регулювання подачі газу. Якщо вищевказані дії не допомогли, вам буде потрібно кваліфікована допомога фахівця, який доставить і замінить згорілу плиту у сервісному центрі. Ознайомитися з варіантами ремонту і викликати майстра можна на сайті https://techservice.vn.ua/uslugi/uslugi-remonta-gazovyh-plit-v-vinnice.html.

  1. Не працюють перемикачі (немає звуку або іскри).

Ця поломка – не вирок, більшість власників переходять на сірники. Причина виникнення:

  • відсутність напруги у мережі;
  • перегорів блок генерації іскри (блок підпалу);
  • окислились контакти кнопок вмикання.

Усунення несправності починається з перевірки розетки. Ввімкніть справний побутовий прилад в розетку. Контакти візуально оглядаються, при необхідності очищаються спиртом. Якщо ці маніпуляції не допомогли – замініть блок підпалу.

  1. Слабо горить газ (пальник може не включитися).

Якщо полум’я на газовому пальнику горить мляво (має маленьку корону), причина несправності може полягати в засміченні клапана. Слід провести капітальну чистку пальника. Висота полум’я безпосередньо залежить від кількості і повітря. Регулювання повітряної заслінки і чищення форсунки може виправити проблему, але цю роботу повинен виконувати кваліфікований майстер.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com