Як правильно обрати аксесуари для риболовлі - Київ.Info

Як правильно обрати аксесуари для риболовлі

Найскладніші завдання, з якими можна зіткнутися на успішній риболовлі – це куди складати рибу і як її зберегти живою і свіжою якомога довше. Для таких цілей використовується рибальський садок. Садки бувають найрізноманітніші за формою і розміром. Є квадратні, є круглі садки, є просто мішки для риби. Матеріали для садка використовуються найрізноманітніші: від капронових ниток до тонкого дроту. Розміри садка повинні відповідати кількості й розміру риби. У тому випадку, якщо ви рибалите постійно, то скоро усвідомите, що одного садка явно не вистачить, і швидше за все, придбаєте два або ж три садка різного розміру. Для довідки, довжина сучасних кошів з дрібної сітки може досягати п’ять і більше метрів.

Аксесуари для літньої риболовлі

На риболовлі трапляються ситуації, коли великий короп або ж карась чіпляються спинним плавником за матеріал садка. В цьому випадку ніяк не обійтися без особливих рибальських ножиць. Такі ножиці служать для того щоб швидко перекусити, наприклад, перший промінь спинного плавця у коропа. Ознайомитись з асортиментом й цінами на сучасні аксесуари для риболовлі можна на сайті topfishman.com.ua.

У тому випадку, якщо вам пощастило й рибалка вдалася, а велика риба прагне зламати вудилище, ніяк не обійтися без підсака. Підсак допоможе вам не втратити велику рибу, а разом з нею зберегти волосінь з усім спорядженням. Підсак потрібен при виведенні риби масою більше одного кілограма. Сучасні підсаки мають телескопічну ручку, міцну синтетичну сітку, для комфорту багато моделей підсак мають кріплення до поясу. Підсак може бути круглої або ж трикутної форми і повинен мати достатню (бажано не менше сімдесяти сантиметрів) довжину.

Аксесуари для зимової риболовлі

Зимова риболовля, а саме підлідний лов риби, вимагає своїх аксесуарів. Наприклад, на зимовій риболовлі при підлідному лові досить часто буває ситуація, коли блешня чіпляється за щось на дні й ніяк не виходить звільнити свою улюблену снасть. У цьому випадку потрібен такий аксесуар як відцеп. За допомогою відцепа, причепивши його до волосіні, можна легко звільнити улюблену снасть та уникнути її втрати.

На морозі лунка замерзає, вітер завдає у лунку сніг. Для того щоб прибрати сніг й скибочки льоду з лунки, необхідно скористатися жменею, однак куди зручніше це робити особливим аксесуаром – черпаком. Черпак використовується для того, щоб очистити малий простір лунки від небажаних предметів, таких як лід або ж сніг.

Спеціальне місце серед аксесуарів на зимовій риболовлі займає рибальський ящик. Він є взагалі незамінним аксесуаром для зимового рибальства. Рибальський ящик служить рибалці комфортним табуретом й місцем для зберігання риболовних снастей, і місцем для зберігання запасу їжі.

І ніяка зимова риболовля не можлива без рибальського бура для льоду – льодобуру. Можна, звичайно, застосовувати й дідівський спосіб, вирубуючи лунки пешнею, однак це не раціонально витрачені сили, та до того ж сполохає рибу. На даний момент рибалки широко застосовують інструмент, що чудово зарекомендував себе і який пройшов перевірку часом – шнекові льодобури. Такі льодобури чудово ріжуть лід й витягають крихти льоду з лунки. Останнім часом все частіше стали застосовуватися мотобури, що функціонують на бензині або від акумулятора.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com