Як вибрати гарну стоматологічну клініку в Києві? - Київ.Info

Як вибрати гарну стоматологічну клініку в Києві?

Кожній людині знайомий вислів: «Усмішка продовжує життя». Але іноді люди соромляться посміхатися: на жаль, здоровими зубами може похвалитися не кожен. Проте зберегти їх у відмінному стані і набути гарну посмішку не так складно – досить регулярно відвідувати стоматолога.

Щоб знайти хорошу стоматологічну клініку в Києві з доступними цінами, потрібен час. Але мешканцям української столиці в цьому плані пощастило. У Печерському районі Києва відкрито центр New Smile. В ньому працюють люди з золотими руками – досвідчені лікарі, справжні професіонали своєї справи.

Історія та переваги клініки

Керує центром український стоматолог Андрій Пешко. Трудова діяльність доктора почалася в 2003 році, коли він працював у звичайному кабінеті. Пацієнти оцінили високу якість послуг і уважне ставлення лікаря, і він швидко здобув широку популярність.

На даний час New Smile – провідний медичний центр, оснащений сучасним обладнанням. Тут надаються різні види послуг з лікування зубів і порожнини рота, а застосовувані технології відповідають світовим стандартам. Звертаючись в клініку, люди переконуються в тому, що стоматологія може бути безпечною і безболісною.

Особливості роботи New Smile

Пріоритетним напрямком діяльності клініки на Печерську є естетична і дитяча стоматологія. Всього за кілька днів тут допоможуть позбутися щілин і нерівностей, приховати плями і сколи на зубах, зробивши усмішку ідеальною.

Великим попитом у клієнтів користуються й інші послуги центру:

  • Діагностика та терапевтичне лікування.
  • Протезування та імплантація зубів.
  • Хірургічне лікування.
  • Профгігієна і профілактика захворювань порожнини рота.

Кожен пацієнт New Smile отримує максимум уваги з боку фахівців. Андрій Пешко вимагає від своїх співробітників, щоб лікування проводилося з урахуванням думки і побажань клієнтів.

Результат очевидний: люди знають клініку, задоволені якістю послуг і спокійно довіряють своє здоров’я її лікарям. Це стосується і маленьких пацієнтів, які без страху лікують зубки в New Smile.

За словами доктора Пешка, концепція роботи клініки спрямована на комплексне обслуговування клієнтів. Адже зубощелепна система – складний організм, в якому все взаємопов’язане.

Якщо раніше краса зубів була виключно природним даром, то зараз сяюча усмішка доступна будь-кому. Виконати реставрацію зубів, виправити порушення прикусу і вирішити інші проблеми обов’язково допоможуть в клініці доктора Пешка.

Естетична стоматологія приймає людей за адресою: м.Київ, вул.Чигоріна, 59. Графік роботи: з 08-00 до 20-00 (неділя – вихідний). Для запису на консультацію або на прийом можна заповнити просту форму на сайті www.newsmile.com.ua або зателефонувати: 044-337-77-59.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com