Держстат підрахував, як стали економити українці - Київ.Info

Держстат підрахував, як стали економити українці

Українські домогосподарства скоротили свої витрати. При цьому більшість грошей йде на харчування.

Як підрахував Держстат, середні витрати домогосподарств у першому кварталі 2020 року становили 8951,2 гривні, у другому кварталі – вже 8505,7 гривні, скоротившись на 5%. Що стосується структури витрат, то у другому кварталі 48,2% бюджету українці витрачали на продовольчі товари та харчування поза домом, непродовольчі товари – 22,9%. Оплата послуг становила 13,8%, 2,6% – на особисте підсобне господарство.

У сільській місцевості більший відсоток припадає на непродовольчі товари – 25,6%, а також на особисте господарство – 7,9%.

Зі структури витрат на харчування, 98,6% – продукти, ще 1,4% – харчування поза домом. При цьому у першому кварталі на харчування поза домом українці витрачали 5,2% загальних витрат на їжу.

За даними Держстату, у вересні реальна заробітна плата населення зросла на 4,3%. З початку року показник збільшився на 9,7%. Після підвищення мінімальної зарплати в Україні підвищилися і зарплати в більшості галузей економіки. А середня зарплата по країні у вересні повернулася до передкарантинн ого рівня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com