До подальшого послаблення карантину досі не готові Київ та сім областей - Київ.Info

До подальшого послаблення карантину досі не готові Київ та сім областей

Станом на 3 червня 2020 року в регіонах до переходу до чергового етапу послаблення карантинних обмежень не готові сім областей і Київ, передає УНН з посиланням на показники для послаблення протиепідемічних заходів МОЗ України.

Так, за даними МОЗ, перейти на наступний етап послаблення обмежень не готові місто Київ, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Львівська, Рівненська, Харківська та Чернівецька області.

З них: у Києві, Волинській, Львівській, Рівненській та Чернівецькій області на поточну дату недостатній рівень інцидентності, тобто кількості нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення, що для послаблення карантину має становити менше 12.

У решти областей – недостатній рівень охоплення тестуванням, який в ідеалі має бути не нижче за рівень інцидентності. Тобто, середня кількість тестувань методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх 7 днів має становити понад 12 на 100 тис. населення.

Нагадаємо, в Україні на 9 годину 3 червня зафіксовано вже 24 823 випадків коронавірусного захворювання COVID-19, добовий приріст нових випадків збільшився.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com