ГЕРАЩЕНКО ЗАЯВИВ, ЩО БОРОТЬБА З НЕДОБУДОВАМИ ТРИВАЄ | Київ.Info

ГЕРАЩЕНКО ЗАЯВИВ, ЩО БОРОТЬБА З НЕДОБУДОВАМИ ТРИВАЄ

Люди повинні жити в тих квартирах, за які заплатили.

Про це заступник міністра внутрішніх справ заявив сьогодні, 19 листопада, під час зустрічі з інвесторами ЖК «Еврика» та ЖК «Патріотика», передає прес-служба МВС.

«У випадку з ЖК «Евріка» ще у 2016 році громадяни вклали свої кошти у забудову. Планувалось, що будинок здадуть в експлуатацію в 2017 році. Але станом на 2020 рік родини, які заплатили свої гроші, і досі не можуть нормально заселитися у власні квартири. Досі лишаються не вирішеними проблеми – підключення комунікацій, здача в експлуатацію будинку та встановлення права власності», – зазначив заступник міністра.

Антон Геращенко пояснив, що МВС не відповідає за будівництво недобудов. Однак, Президент дав доручення посприяти у питаннях, щоб люди, які довірились незаконним забудовникам, отримали своє житло.

Заступник міністра наголосив, що МВС та група народних депутатів вже напрацювали законопроект, який вирішить проблему недобросовісних забудовників у майбутньому.

«Разом з народним депутатом Оленою Шуляк та іншими парламентарями ми намагаємось навести лад у сфері будівництва, яка не впорядкована з 1991 року. Не існує державного реєстру вкладів громадян. Разом з Оленою Шуляк ми закінчили законопроект, який винесемо на розгляд парламенту. Відповідно до проекту закону, якщо людина вкладає гроші у будівництво, вносяться дані до єдиного реєстру. Це дає гарантію того, що людина отримає бажане житло, за яке заплатила власні кошти», – зазначив він.

Інвестори ЖК «Евріка» розповіли, що у певних будинках житлового комплексу вже проживають родини, хоча цілий ряд робіт вони були змушені виконувати самостійно і будинок не зданий в експлуатацію.

«Ми увійшли у свої квартири, але там був цілий ряд робіт, який так і не виконали до кінця. Ми створили певний комітет жильців, хто погодився – здавав додаткові кошти і ми за свої кошти робили те, що обіцяв робити забудовник. Найбільшою проблемою лишається – підключення опалення», – розповіли інвестори.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook