Кабмін запровадив додаткові коефіцієнти для розрахунку вартості медпослуг | Київ.Info

Кабмін запровадив додаткові коефіцієнти для розрахунку вартості медпослуг

Кабінет міністрів України на засіданні у п’ятницю затвердив коригувальні коефіцієнти, що впливають на вартість медичних послуг. Про це на брифінгу за підсумками засідання уряду сказав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

“Щойно завершилось засідання Кабінету міністрів, на якому було прийнято низку важливих нормативних документів. Зокрема, за ініціативою міністерства охорони здоров’я було прийнято постанову Кабінету міністрів, яка вдосконалює програму державних гарантій медичного обслуговування в частині сплати за лікування хворих на COVID-19”, – сказав Степанов.

З його слів, уряд запровадив додаткові коефіцієнти, які розраховуються при розрахунку фактичної вартості медичних послуг і які залежать від кількості хворих на COVID-19.

“Ці зміни були внесені у тому числі за результатами наших відвідувань регіонів, спілкування безпосередньо з лікарнями, як вони бачать цю необхідність. Крім того, цією ж постановою ми ввели додатковий коефіцієнт при лабораторному дослідженні, тобто якщо лікарня має відповідні можливості лабораторного дослідження методом ПЛР, вона буде отримувати додаткові кошти, це буде стимулювати збільшення кількості тестувань в залежності від цієї можливості”, – додав міністр.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook