Коли киянам варто очікувати підвищення комунальних тарифів | Київ.Info

Коли киянам варто очікувати підвищення комунальних тарифів

Згідно опублікованому консенсус-прогнозу Міністерства економічного розвитку та торгівлі, тарифи на комунальні послуги в Україні підвищаться вже з наступного року мінімум на 20%, продовжуючи підніматися у наступних роках.
Зрозуміло, що даний прогноз не є офіційним документом, проте, дає чітке бачення уряду щодо шляху розвитку країни. Експерти ж мають дещо іншу думку та вважають, що влада не згодиться на такий непопулярний крок.

– Враховуючи ситуацію на Сході країни та політичну складову, – підвищення цін стане фактичним самовбивством для влади, – зауважив президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар виданню protokol.

За словами міністра з питань житлово-комунального господарства (2007-2010рр.) Олексія Кучеренка, у разі здійснення прогнозу, ціни продовжуватимуть своє невпинне зростання, а борги продовжать накопичуватись, що призведе до досить неоднозначного результату, адже держава не готова забирати квартири за заборгованість.

Єдина «рушійна сила» зростання вартості тарифів – переконання та наполягання МВФ, де не зовсім розуміють наявні соціально-економічні реалії нашої країни.

Тож, поки що не варто особливо перейматися за ймовірні прогнози, оскільки, дані гіпотези є, скоріш висвітленням «бурхливої» діяльності уряду, що покликані слугувати додатковими голосами на виборах для політичної еліти.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com