Комаровський прокоментував зараження коронавірусом через 5G | Київ.Info

Комаровський прокоментував зараження коронавірусом через 5G

Відомий лікар-педіатр і телеведучий, доктор Євген Комаровський, написав у своєму Telegram-каналі пост, присвячений абсурдному галасові навколо інтернет-зв’язку 5G. З того моменту, як світ охопила пандемія Covid-19, з’явилася певна категорія людей, переконаних, що коронавірус створений штучно, і поширюється за допомогою інтернет-технології 5G. І взагалі, все це теорія змови, і всіх нас хочуть чипувати і поневолити.

Доктор Комаровський, скрін з відео

Комаровський написав, що соцмережами ллється нове “одкровення”, мовляв, коронавірус — це не вірус, а бактерія, посилена електромагнітним випромінюванням 5G… І від цього…
Цитата:
“… вони вскрили тіло, руки, ноги та інші частини тіла і зрозуміли, що у венах були розширена і згорнута кров, всі вени і артерії заповнені тромбами, що перешкоджають нормальному крові, переносящую кисень до всіх органів, головним чином в мозок, серце і легені, і пацієнт в кінцевому підсумку вмирає”

І вишенька на тортику:
“Ми знаємо, що всі уряди світу зобов’язані виконувати рекомендації ВООЗ, але Італія порушила норму … тепер ВООЗ. … будуть пред’являтися позови по всьому світу – за приховування стількох смертей і крах економік багатьох країн світу … і всім стане зрозуміло, чому виданий наказ негайно ховати тіла без розтину … і позначити їх як сильно забруднюють..
В наших силах нести правду і сподіватися врятувати багато життів…”

Коомаровский закликав громадськість думати головою, перш ніж поширювати концентрований марення і ковтати аспірин вприкуску з антибіотиками.

“Врахуйте: ні аспірину, ні антибіотики не допомагають, якщо попередньо не випити імбирного чаю, не подихати горілкою і не поставити клізму з перекисом водню”, – іронізує лікар в кінці посту.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook