Куди українці можуть поїхати без обсервації – список країн | Київ.Info

Куди українці можуть поїхати без обсервації – список країн

Українці можуть подорожувати до США, Великої Британії, Ірландії, Албанії, Словенії, Туреччини, Єгипту і ряд країн Африки, Чорногорії, Мексики, країн Азії. Однак список держав, які не передбачають обов’язкову обсервацію при в’їзді, є значно меншим.

Без 14-денного карантину туристи можуть потрапити до Туреччини. Для цього треба оформити страховку на покриття захворювання на COVID-19 (її можна купити в аеропорту після прибуття або замовити в туроператора).

Для візиту до Чорногорії українцям потрібно здати негативний тест на коронавірус (ПЛР або ІФА на антитіла, зроблений не пізніше 72 годин до перетину кордону).

Візит до Албанії для українців не передбачає карантину.

До Британії громадяни України можуть полетіти без обмежень.

В Африці українці можуть відвідати без обсервації Єгипет, Танзанію та Замбію.

Для українців, які хочуть відвідати США також обмежень немає, однак заборонено в’їзд для громадян України, які протягом останніх 14 днів перебували на території будь-якої з 26 європейських країн членів Шенгенської Угоди, Великої Британії, Ірландії, а також Китайської Народної Республіки, Бразилії та Ісламської Республіки Іран, в тому числі транзитом. Також українці можуть мандрувати Мексикою без обмежень.

Серед інших країн доступних для в’їзду без карантину: Іран, Афганістан, Корея.

Куда украинцы могут улететь без обсервации - список стран

Кордони для подорожуючих українців відкрили вже п’ять країн, а саме – Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook