“Київенерго” стягнуло у киян 13 мільйонів боргів через суд | Київ.Info

“Київенерго” стягнуло у киян 13 мільйонів боргів через суд

“Київенерго” передало до суду понад 1,5 тисячі справ боржників на загальну суму майже 50 мільйонів гривень. Нині за борги від гарячої води відключені 245 будинків.

Про це в інтерв’ю “Новое время” сказав в.о. директора СВП “Київська енергопостачальна компанія” Київенерго Віктор Мельников, передає “Українська Правда“.

“У цьому році у суди передано 1,58 тисячі справ боржників на загальну суму 49,1 мільйона гривень. За 7 місяців 2017-го винесено близько 580 рішень про стягнення заборгованості на 13,1 мільйона гривень”, – сказав він.

Мельников підкреслив, що закон дозволяє компанії відключати послуги боржникам.

“По електроенергії взагалі нема ніяких обмовок – при наявності боргу, компанія має право відрізати житло такого клієнта від світла. Але зобов’язана підключити послугу не пізніше, ніж через 5 днів після повної сплати. По опаленню і гарячій воді – можемо відключати у міжопалювальний період і при існуванні технічної можливості”, – сказав він.

Мельников підкреслив, що сьогодні від гарячої води за борги відключені 245 багатоповерхівок.

Він додав, що компанія і надалі відключатиме божників, оскільки не має іншого виходу.

За словами Мельникова, чимало киян не платять не тому, що не мають змоги, а з принципу.

“Рекордні борги за комуналку мають багато елітних будинків на Печерських пагорбах, наприклад, жителі сучасної багатоповерхівки на вулиці Євгена Коновальця тільки за тепло не заплатили близько 3 мільйонів”, – сказав представник Київенерго”.

Загалом, за його словами, за світло кияни заборгували 365,3 мільйона гривень, а за тепло і гарячу воду – 1,35 мільярда гривень.

“Є навіть окремий список будинків-неплатників за опалення і гарячу воду. На першому місці багатоповерхівка у Подільському районі на вулиці Вишгородскій,45 (5,6 мільйона гривень), на другому – у Печерському на вулиці Євгена Коновальца, 44а (2,6 мільйона гривень), на третьому – у Солом’янському на вулиці Михайла Донця, 2А (1,8 мільйона гривень)”, – підсумував Мельников.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com