Київ готується до переходу до червоної зони: що заборонять у столиці – Київ Інфо

Київ готується до переходу до червоної зони: що заборонять у столиці

У Києві перехід до червоної зони обговорять вже завтра на міському засіданні комісії ТЕБ та НС. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці у Facebook. У цей же час Київська область ухвалила рішення щодо посилення карантину з 30 жовтня.

За його словами, вже третій день поспіль у лікарнях Києва заповнено понад 65% ліжок із пацієнтами на кисневій підтримці. Загалом кисню потребують 2888 осіб. З них у тяжкому стані перебувають 2411.

Загалом у лікарнях Києва перебувають 3334 пацієнти з підтвердженим коронавірусом, з них 50 дітей. Тільки за останню добу позитивний тест на коронавірус отримали 1451 мешканець столиці, летальних випадків COVID-19 – 39.

Крім того, ще 452 особи мають підозру на інфекцію, з них – 27 дітей.

Поворозник зазначив, що зараз у місті нарощують темпи вакцинації для того, щоб скоротити кількість тяжких пацієнтів у лікарнях. За весь час кампанії вакцинації у столиці щеплення отримали 2166837 мешканців.

У разі переходу Києва до червоної зони у столиці почнуть діяти правила, передбачені МОЗ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com