Моряк, ти занадто довго плавав: українця покарали на сотні тисяч за борги по аліментах - Київ.Info

Моряк, ти занадто довго плавав: українця покарали на сотні тисяч за борги по аліментах

У Міністерстві юстиції України розповіли про те, як органи державної виконавчої служби змусили боржника заплатити 567 тисяч гривень аліментів.

Таким чином повідомляється, що на виконанні в Інгульському відділі державної виконавчої служби в місті Миколаєві з червня 2015 року знаходилося провадження про стягнення аліментів на дитину.

Було описано транспортний засіб боржника, і накладено арешт на все майно, яким він володіє.

Також, було встановлено, що боржник працює моряком, через що були застосовані заходи, які передбачені частиною 9 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження».

Після застосування встановлених законом обмежень, належний виплатив борг у розмірі 567 тисяч гривень, штраф на суму 41 559, а також виконавчий збір 20 779 гривень.

Українці, скріншот: YouTube

Всього за тиждень з 29 березня по 4 квітня Департаменту державної виконавчої служби вдалося стягнути 130 з половиною мільйонів гривень аліментів з боржників. А всього, з початку року, було виплачено понад півтора мільярда аліментних виплат, з яких 287,7 завдяки застосуванню вищезазначеного закону для боржників.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com