На три знаки Зодіаку чекає чорна смуга в 2022 – астрологи – Київ Інфо

На три знаки Зодіаку чекає чорна смуга в 2022 – астрологи

На них чекають проблеми як в кар’єрі, так і в особистому житті.

Астрологи склали гороскоп на 2022 рік для трьох знаків Зодіаку. Їх зірки попереджають про проблеми і небезпеки. При цьому у вас є шанс запобігти незворотним наслідкам.

Лев

Левам може не пощастити в особистому житті. Якщо ви не приборкаєте свій характер, вам загрожує розставання з коханим. Самотнім Левам рекомендується бути добрішими і відкритішими, щоб залучити в своє життя кохання. Прояв негативних рис характеру вам буде тільки заважати.

Рак

Раки завжди дбають про інших більше, ніж про самих себе. Але в 2022 році вас перестане це влаштовувати, тому можуть виникнути проблеми з другою половинкою. Також ви більше не будете підлаштовуватися і під своє керівництво. Ваші амбіції можуть привести вас як до успіху, так і до провалу. Будьте обережнішими і десять разів подумайте перед тим, як щось зробити.

Козоріг

Не дарма кажуть, що потрібно вчитися на чужих помилках. Але Козероги – такі люди, які вже сильно люблять ходити по граблях. Так, часом вони можуть боляче поранити, але з десятого разу до Козерогів таки дійде. Крім того, зірки радять вам не бути занадто самовпевненими.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook