Найдешевші і найдорожчі оренди в Києві - Київ.Info

Найдешевші і найдорожчі оренди в Києві

Протягом березня вартість оренди квартир в Києві не змінилася. Найчастіше шукали житло у новобудовах та історичних будинках у центрі столиці.

Найбюджетнішим варіантом стала 1-кімнатна квартира площею 40 кв. м на вул. Калнишевського (Оболонський р-н). Орендна плата на місяць склала 5600 грн.

Найдорожче оренда 1-кімнатної квартири коштувала на вул. Джона Маккейна (Печерський р-н) – 28560 грн. Площа житла – 47 кв. м.

У ціновому діапазоні $500-1000 було проведено 43% операцій. Найчастіше шукали 2-3-кімнатні квартири в нових будинках у Голосіївському, Печерському районах, повідомляє АН “Благовіст”.

Зокрема, на вул. Коновальця (Печерський р-н) орендували 2-кімнатну квартиру площею 45 кв. м за 14 тис. грн. За двокімнатку площею 65 кв. м на вул. Саксаганського (Шевченківський р-н) платитимуть 16,8 тис. Таке ж житло на вул. Бендукідзе (Печерський р-н) коштує 28 тис. грн. А на вул. Січових Стрільців (Шевченківський р-н) – 72,8 тис.

Найдорожча нерухомість, яку орендували в березні – будинок площею 600 кв. м в с. Нові Петрівці (Вишгородський р-н). Коштує 182 тис. грн на місяць.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com