Ощадбанк нараховує комісію на закриті рахунки клієнтів та вимагає від них повернути гроші – Київ Інфо

Ощадбанк нараховує комісію на закриті рахунки клієнтів та вимагає від них повернути гроші

Клієнти Ощадбанку скаржаться на те, що фінустанова після закриття рахунків продовжує нараховувати комісію за використання банківських карток. Один із таких відгуків з’явився на сайті Мінфіну. Його автор розповів про те, як ще у квітні перестав співпрацювати з Ощадбанком, але через півроку йому надійшло СМС-повідомлення про наявність боргу по закритій карті.

Зокрема, клієнт пише, що він написав заяву про закриття картки та отримав довідку про те, що його рахунки будуть закриті через місяць. Коли через півроку йому повідомили про наявність боргу, чоловік був обурений, як таке може бути. У банку йому відповіли, що його рахунок залишився активним, і пообіцяли перевірити цю інформацію.

“Як так і чому? Зателефонував до банку — вони запитали, чи є у мене картка. Її ні, адже її забрали і порізали в банку. Тоді оператор сказав, що не може мені допомогти, адже вони працюють лише з картковими рахунками. Але він підтвердив. , що рахунок мій активний. Як мені змусити банк закрити рахунок і дати мені спокій?”, – написав у відгуку клієнт.

Ощадбанк нараховує комісію на закриті рахунки клієнтів та вимагає від них повернути гроші

У контакт-центрі Ощадбанку відповіли, що банківський рахунок закривається із відстрочкою на місяць для проведення остаточного розрахунку між банком та клієнтом.

“Доброго дня! Рахунок закривається з відтермінуванням на місяць для проведення залишкового розрахунку між банком та клієнтом у день білінгу. Перевіримо ситуацію та зв’яжемося з вами. Очікуйте, будь ласка!”, – відповіли в Ощадбанку.

Ощадбанк нараховує комісію на закриті рахунки клієнтів та вимагає від них повернути гроші

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com